Aktuality
First Minute - jediná šance na kvalitní dovolenou

First Minute - jediná šance na kvalitní dovolenou

25.2.2016

Milí klienti,

za okny vrcholí sychravý únor a spousta z nás už se v myšlenkách zatoulala k letní dovolené. V loňském a letošním roce se přihodilo několik údálostí, které ovlivnily výběr dovolenkových destinací nejednoho cestovatele. Některé země se tak zařadily na pomyslnou černou listinu a jiné se těší nebývalému zájmu cestovatelů z celého světa. 

Mezi nejvyhledávanější destinace pro rok 2016 můžeme zařadit Španělsko, Bulhrasko, Chorvatsko, Itálii,vybrané ostrovy Řecka  a Portugalsko. Oproti minulým rokům se tak počet turisticky vyhledávaných zemí výrazně zúžil. Naproti tomu počet lidí, kteří touží strávit léto u moře nijak výrazně neklesá, a již v dnešních dnech jsou kapacity v nejžádanějších hotelích a místech často vyprodané. 

Cestovatelé si mnohdy neuvědomují, že dovolenou nehledají jenom Češi, ale lidé po celém světě. A všichni při výběru přemýšlí podobně. Naneštěstí pro naše české klienty je kupní síla a touha po dovolené v okolních zemích, především Německu a Rusku, natolik veliká, že jsou ochotni za dovolenou zaplatit výrazně vyšší ceny než čeští turisté. Místa v hotelích, která nemají naše CK předem nasmlouvané tak většinou "padnou do rukou" právě našim sousedům. 

Nenechávejte výběr dovolené na poslední chvíli. Vzhledem k vysoké poptávce a omezené nabídce ve vyhledávaných destinacích předpokládáme, že  nebudou ceny zájezdů výrazně klesat. Dle vlastních zkušeností z prodeje v letošním roce máme dokonce obavy, aby bylo na Last Minute vůbec z čeho vybírat. Velké množství kapacit je vyprodané již v dnešních dnech, a do léta je stále daleko.

Pokud si chcete svoji dovolenou v klidu vybrat a mít jistotu, že opravdu odjedete tam, kde Vám to bude opravdu vyhovovat, tak využijte First Minute nabídky, které Vám nabízí slevu a především jistotu letní dovolené.

Přejeme Vám krásný den.

Bella tour, cestovní agentura