Aktuality
Omezení služeb na palubě letů společnosti Travel Service/Smart Wings

Omezení služeb na palubě letů společnosti Travel Service/Smart Wings

10.6.2015

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vas informovat, že na letech provozovaných leteckou společností Travel Servis / Smart Wings dochází ke změně standardu poskytovaného servisu na palubě. Cestující obdrži následující občerstvení:

 

Buy on board

V průběhu těchto letů nepodává letecká společnost žádné občerstvení. Cestující mají možnost zakoupit studené či teplé nápoje či lehké občerstvení z nabidky tzv. sky baru.

Z nabídky cestovních kanceláří se jedná například o lety do Kalabrie, na Sicílii a Ischii.

 

Snack

V průběhu těchto letů je cestujícím podávána lehká bageta a 1 studený nealkoholický nápoj. Cestující mají možnost zakoupit studené či teplé nápoje či lehké občerstvení z nabidky tzv. sky baru.

Z nabídky cestovních kanceláří se jedná například o lety do Kalabrie, na Sicílii a Ischii. Bulharska, Recka, Turecka, Tuniska a na Balearske ostrovy (Mallorka, Menorka).

 

Meal

V průběhu těchto letů je cestujícím podáváno teplé jídlo a 1 studeny nealkoholický nápoj.  Cestující mají možnost zakoupit studené či teplé nápoje či lehké občerstvení z nabidky tzv. sky baru.

Z nabídky cestovních kanceláří se jedná například o lety do Egypta, Maroka, SAE a na Kapverdske ostrovy.

 

Rozsah servisu poskytovaného na jednotlivých letech je zcela v kompetenci letecké společnosti, a cestovní kancelař ani cestovní agentura na něj nemá žadny vliv.

 

Děkujeme za pochopení.