Reference od našich milých klientů

NAPIŠTE NÁM RECENZI ZDE

 

 

V srpnu jsme vycestovali s cestovní kanceláří Bella tour do Turecka. Celá dovolená proběhla skvěle. Ale co nás nejvíce mile překvapilo? Výběr dovolené v cestovní kanceláře, paní Dobešová nám řekla vyčerpávající informace o hotelu, destinaci, cestě, byla velice milá, ochotná, prostě úžasná. Pokud chcete na bezproblémovou dovolenou, kterou Vám pomůže vybrat profesionál s milým, lidským přístupem - pak paní Dobešová a Bella Tour. Můžeme jen doporučit a příští rok na viděnou :)
Adéla V. 

 

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat pracovnici cestovní agentury BELLA TOUR v pobočce Plaza v Liberci. Byla velmi ochotná a kompetentní, vybrala pro nás s dcerou nádherný pobyt v Itálii v městečku Rosolina Mare. Byly jsme velmi spokojené, moc se nám tam líbilo, všechny služby byly splněny. Určitě v budoucnu využijeme služeb vaší agentury a doporučím svým známým.
Jana Ponertová

 

 

Služby Bella tour jsou více než suprové. Já i moje drahá polovička jsme byly naprosto spokojeni se službami, které nám poskytla paní Papoušková. Hned u první schůzky by pro nás udělala naprosto vše co nám na očích viděla. Kdyby jsme zůstali ještě déle, tak si jsem jistý že by udělala i kafe a doběhla pro nějaký zákusek. :) Už v odpoledních hodinách jsme měli připravených a kompletně na ceněných víc zájezdů, než když co jsem hledal já 3 dny. Jak jsem již řekl, se službami jsme byly naprosto spokojeni a budeme jak cestovku tak paní Papouškovou doporučovat dále. Veškeré zásluhy na naší skvělé dovolené patří paní Papouškové. Díky.
pan Mrkvička

 

 

Děkujeme agentuře Bella Tours za vyřízení netradiční dobrodružné cesty. Tentokrát fotografie z ostrova Cayo Largo - Kuba. Celou naší expedici opět zařídila paní Dobešová a vše proběhlo bez problému. Již několik let využívám služby paní Dobešové z Bella Tour a vždy bylo vše podle mých představ. Paní Dobešová má dokonalý přístup k zákazníkovi a "ušije" vždy vše na míru podle potřeb zákazníka. Vřele doporučuji všem cestovatelům
Karel K. 

 

Velice ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování skvělé dovolené, hned se dovolená lépe vybírá, když Vám člověk řekne jaké to v destinaci je, jako by tam jezdil každé léto a především je lehčí dovolenou zařizovat s člověkem, který je milý, profesionální a přesto přistupuje ke klientovi s lidským přístupem. Myslím, že jsme u Vás neseděli nad nabídkou zájezdů naposledy.

Přejeme krásný den
Tomáš H. a Adéla V.

 

Vážení, se svou vnučkou jsem ve dnech 2. – 9. 6. 2014 vycestovala na ostrov Kos, kde jsme byly ubytovány v hotelu Norida Beach. Tuto destinaci a hotel mi pomohla vybrat paní Lenka Dobešová z liberecké cestovní agentury Bella tour.

Náš týdenní pobyt byl nádherný, vnučka, která poprvé byla u moře, byla nadšená. Byly jsme velmi spokojené jak s ubytováním, stravou, tak poskytnutými službami přímo na místě, ale i se službami, které nám poskytla paní Dobešová a také CK Exim Tours.

Touto cestou děkuji jak paní Lence Dobešové za její profesionální přístup ke klientům, ochotu, vstřícnost a snahu poradit klientovi při výběru místa dovolené, ale poskytnout i řadu dalších cenných informací.
Dagmar S.

 

S cestovní agenturou BELLA TOUR jsem při výběru zájezdu byla velmi spokojena. Dala jsem na doporučení a vyplatilo se. Musím pochválit příjemné prostředí, rychlé jednání a ochotu. Už jsem několikrát tuto cestovní agenturu doporučila svým kamarádům a známým.
Alena P.

 

Nikde jinde jsem nepoznala tak báječné služby,jako zde v této CA.Je zde vidět,že p.Dobešová Lenka s manželem dělají svou práci srdcem,ne jen za účelem zisku,jako v jiných CA nebo CK.Znám p.Dobešovou již řadu let a vž velmi doporučuji a zároveň děkuji,že existujete.Je mi ctí,že jsem měla to štěstí Vás potkat a poznat.Píši tuto recenzi s požehnáním celé naší rodiny.
Pampelovi (Liberec a Harrachov)


Služeb CK Bella tour využívám již několik let. Nikdy bych nešla vyhledat dovolenou někam jinam než sem. také CK doporučuji. Doporučuji:-)
M.Brožová

 

Skvělý přístup k zákazníkovi. Služby cestovní agentury využíváme dlouhou řadu let. Vždy jsme byli spokojeni, paní Dobešová se snaží splnit i nemožné pro spokojenost zákazníka.Doporučují využít služby cestovní agentury BELLA TOUR.
Daniela K.

 

Přístup cestovní agentury BELLA TOUR je více než nadstandartní.
//Zkušenost// :Všechny cestovní kanceláře jsou na Vaší straně až do chvíle než odletíte, nebo se něco nepovede. Cestoval jsem s několika CK a vždy když něco nebylo v pořádku a pokusil jsem se reklamovat...... vždy s výsledkem O. Proto jsem na doporučení použil cestovní AGENTURU BELLA TOUR. Výsledkem byla zkušenost, jak to vypadá, když Vám někdo servisuje průběh dovoleny a CK Vás hodí přes palubu. Majitelka CA BELLA TOUR p. Dobešová zajistila kompletní právní servis se kterým dosáhla plného odškodnění za celou rodinu přes 65 000
Paní Dobešová..............děkujeme a všem Vám...........doporučuji
Jiří F.

 

Již několik let využívám služby paní Dobešové z Bella Tour a vždy bylo vše podle mých představ. Paní Dobešová má dokonalý přístup k zákazníkovi a "ušije" vždy vše na míru podle potřeb zákazníka. Vřele doporučuji všem!

Karel K.

 

Takový přístup k zákazníkovi se jen tak nevidí!!! :-) Chválím a děkujem za pomoc s výběrem dovolený.
Monika H.

S přístupem cestovní kanceláře CA Bella tour jsem byla vždy velmi spokojená. Předpokládám, že s pomocí jejich služeb již po několikáté vyrazím na letní dovolenou i letos.
Mirka H.

Osobní přístup velmi dobrý a snaha najít dobrou dovolenou za slušné peníze.
Anonym

 

Vždy naprostá spokojenost s přístupem, kompletním zajištěním dovolené i vybraným letoviskem a hotelem. Stačí říct přibližné požadavky a CK Bella tour vyhledá, poradí, zajistí, pomůže. Vždy s úsměvem a tím nejlepším výsledkem.
Anonym

 

Velmi osobní a ochotný přístup,erudované rady,znalost místa a okolí.Doporučené místo ,dle našich požadavků bylo opravdu krásné.Určitě pojedu s touto kanceláří znovu.
Anonym

 

Jsem velmi spokojená s vlídným a profesionálním přístupem, bylo mi vyhověno ve všech požadavcích. Opět se ráda na Bellatour obrátím.
Anonym

 

Paní Lenka je profesionálka na pravém místě. Kdyby byli všichni takoví, to by bylo supeeer. Všechny zájezdy zakoupené u této cestovní agentury neměly chybu,vždy super výběr.
Anonym

 

Krásná báseň od našeho milého klienta, inspirovaná dovolenou na romantickém Rhodosu. <3  Mockrát děkujeme za originální "pohlednici".

Rhodos – Faliraki

Řecké slunce a tříšť kapek slané vody do očí.
Vlhký vánek objímá a hladí každý kousek těla.
Pravidelná hudba přílivu co bylo - rychle otočí.
Kresby v písku se mořem smývají, až zmizí zcela.

Narazíš v knize žití na provoněnou stránku.
Prožíváš okamžik. Den první a den poslední.
Moře a Slunce připomíná přesýpací slánku.
Zlatý zvoneček štěstí krátce, jemně zazvoní.
LF 8/2015

 
VŠEM DĚKUJEME.