Chorvatsko

Nádherná země, která vás naláká na jedinečné obázkové i písečné pláže středomoří. Na nezapomenutelné přírodní scenérie, antické s středověké kulturní památky a vynikající místní kuchyni. Vychutnejte si průzračnou vodu Jadranu, kterou máme za rohem. Chorvatsko nabízí dovolenou pnou zážitků, na kterou můžete vyrazit i vlastním autem a vybrat si od jednoduchého ubytování až po hotely cílené na náročnou klientelu či rodiny s dětmil. Dva nově vybudované aquaparky přinášejí spoustu zábavy nejen pro děti ale i dospělé a dělají tak Chorvatsko ještě atraktivnějším, než kdy dříve.

Již v minulém roce zažilo Chorvatsko nebývalý zájem turistů, který se s nadcházejicím rokem jistě zvýší. Cestovatelé nejen z celé Evropy vyhledávají tuto destinaci stále častěji a sehnat ubytování na poslední chvíli bude tento rok (stejně jako minulý) obrovský problém. Pokud se chystáte do Chorvatska, neodkládejte nákup na později a vybírejte ve First Minute nabídkách, dokud je z čeho. Některé kapacity jsou v atraktivních termínech vyprodané již nyní. Dříve oblíbené ježdění do Chorvatska "na blind" se tak s přibývajícími návštěvníky stává minulostí.

Zastavte se u nás a vyberte si svou vysněnou dovolenou. Ať už vyrazíte valstním autem, autobusem nebo letadlem, Chorvatsko Vás jistě okouzlí a bude Vás lákat k další návštěvě.

Těšíme se na Vás.

Bella tour, cestovní agentura

 
Písečné pláže Chorvatska
Aquaparky v Chorvatsku
Vybrané zájezdy