Před 14 lety jsem se rozhodla začít podnikat v cestovním ruchu a jsem přesvědčena, že  za tuto dobu se mi podařilo vybudovat kvalitní cestovní agenturu, která má jak dobré jméno u partnerských cestovních kanceláří, tak i stále se rozrůstajícího spektra klientů. Především těm bych chtěla poděkovat za jejich věrnost. Některým z klientů i několik let opakovaně zajišťuji kompletní služby cestovního ruchu - klasické zájezdy, exotické zájezdy s odlety jak z Prahy, tak z Německa, pobyty u moře i na horách, lyžařské zájezdy, poznávací zájezdy, samotné ubytování a velmi ráda také zpracovávám individuální pobyty podle Vašich představ. Mým cílem není pouze prodat zájezd a udělat si čárku, tak jako to dělají například internetové cestovní agentury. Dávám přednost osobnímu kontaktu, naslouchám potřebám svých zákazníků a jejich představám a podle toho jim vyhledávám ty nejlepší alternativy k jejich dovolené. Jedná se mi o komplexní servis, takže zajištěním zájezdu to pro mne nekončí. Pomohu Vám s vyřízením kvalitního pojištění, případného pojistného plnění, vyřízením reklamací, zajistím Vám  parkování, VIP služby na letišti před Vaším odletem, individuální transfery z letiště na hotel, konkrétní místa v letadle, transfer na letiště pokud je možný, zajistím asistenční pomoc pokud jedete vlastním vozem na dovolenou a mnoho dalšího. U nás vše stojí na naslouchání Vašim potřebám, Vaší důvěře a kompletním servisu. Mým cílem je, abyste se ke mně vraceli a ne pouze odjeli na dovolenou. Abyste si přivezli ty nejlepší zážitky a dovolená odpovídala tomu, co jste od ní očekávali.

Vybírám pouze prověřené cestovní kanceláře, které jsou stabilní a mají kvalitní služby. To se týká také německých cestovních kanceláří. Porovnám Vám jejich nabídky tak, aby pro Vás byly cenově nejpříznivější.

Věřím, že Vaše dovolená bude pro Vás jeden velký pozitivní zážitek, na který budete dlouho vzpomínat, právě to je cílem mé práce. 

Lenka Dobešová
majitelka CA BELLA TOUR

A jak to u nás vypadá?